Beton Plus - Beton, betoniarnia, producent betonu Radom

Betoniarnia - Producent betonu Stara Błotnica oferuje beton towarowy, beton z gruszki m.in. na dom.

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą stworzonej przez nas firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton. Posiadamy znaczne doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów - natomiast zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom i okolice.

Producent betonu - godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych kontrahentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Prowadzona przez nas bogata oferta obejmuje też beton na dom. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Mimo to nie jest to ciągle stworzona przez nas pełna propozycja! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki na wysokim poziomie, lecz równocześnie także w odpowiedniej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.
Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stara Błotnica - Producent betonu   Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stara Błotnica - Producent betonu   Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stara Błotnica - Producent betonu

Galanteria betonowa to nasza pasja oraz ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Mimo to te wyroby oraz tani beton to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, bo poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Możemy także wykonać dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką - wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Betoniarnia i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państwa interesuje to beton towarowy lub także inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy iż świadczymy w rzeczywistości wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Dbamy o każdorazowo o to, by wszelkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz miały wymagane parametry.