Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Białobrzegi. Posiadamy istotne doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, ale Radom oraz okolice to całkowity obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Białobrzegi – wart zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas działalności skupialiśmy się na celu kluczowym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje też beton na dom Białobrzegi. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Białobrzegi - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Białobrzegi - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Białobrzegi - Producent betonu

Jednak nie jest to wciąż stworzona przez nas pełna oferta! Oprócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Białobrzegi na wysokim poziomie, jednak jednocześnie też w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty można znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz wierzymy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Mimo to te wyroby i tani beton Białobrzegi to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, bo poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie też wykonać dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które dopasowujemy do indywidualnych wymogów każdego konsumenta.

Betoniarnia Białobrzegi i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Białobrzegi Państwa intryguje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – gwarantujemy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszelkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość oraz posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.