Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Firma Beton-Plus Sp. z o.o., z siedzibą w Owadowie, gmina Jastrzębia, istnieje na rynku od 2012 roku. Działamy na terenie Radomia i okolic. Od sierpnia 2022r działamy również na terenie Janowa Lubelskiego, betoniarnia znajduje się na ulicy Inwestorskiej 23-300 Borownica.Wytwórnia betonu BetonPlus Wytwórnia betonu BetonPlus Wytwórnia betonu BetonPlus


Nasza działalność oparta jest na produkcji betonu towarowego (różnych klas) stosowanego w budownictwie i w przemyśle drogowym.Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów betonowych, m.in. bloczków betonowych, krawężników, płyt ażurowych, kostki itp. NASZA OFERTA. Świadczymy również usługi transportowe wywrotkami 8×4 oraz samochodami samowyładowczymi o dopuszczalnej masie całkowitej 40 t. Na życzenie klienta wykonamy roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką CAT 444F.


Nasze produkty spełniają najwyższą jakość i posiadają wymagane parametry, zgodne z normami polskimi. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na realizację zamówień indywidualnych, jak i obsługę dużych inwestycji.


Wytwórnia betonu BetonPlus


Firma Beton-Plus Sp. z o. o. posiada przyzakładowe laboratorium, które zajmuje się bieżącą kontrolą produkcji oraz działalnością badawczą.

Laboratorium wyposażone jest w sprzęt do oceny wytrzymałości betonu. Zakres pomiarowy od 10 do 70 MPa. Typowe zastosowanie to badanie jednorodności, identyfikacja obszarów słabej jakości betonu i szacowanie wytrzymałości na ściskanie. Laboratorium wykonuje również oznaczenie przyczepności na odrywanie metodą pull-off oraz analizę składu deklarowanego betonu. Wykonujemy analizę sitową materiałów sypkich typu piasek, kruszywo itp.
Zapewniamy Naszym klientom:


  • najwyższą jakość, wynikającą z nowej technologii produkcji przy użyciu innowacyjnych maszyn i wysokiej jakości surowców
  • fachową i kompleksową obsługę
  • elastyczne podejście do każdego zamówienia i dostosowanie do preferencji klienta
  • konkurencyjne ceny i upusty dostosowane do wielkości zamówienia
  • możliwości transportu produktów do wyznaczonego punktu inwestycyjnego
  • dla stałych klientów oferujemy korzystne warunki współpracy.
Wytwórnia betonu BetonPlus  

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą handlową oraz do współpracy.