Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Powierzchnie betonowe

Powierzchnie betonowe

Powierzchnie betonowe czyli wszystkim już znana kostka brukowa w naszym krajobrazie pojawia się już bardzo często, są niezwykle popularne bardziej niż standardowe płyty chodnikowe. Nasze powierzchnie betonowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz są odporne na czynniki zewnętrzne. Poznaj naszą bogatą ofertę dekoracyjnych kostek brukowych idealnych do wyłożenia podłoża w wokół domu, ogrodu, oczka wodnego oraz innych miejsc aglomeracji miejskich lub wiejskich.

Galanteria betonowa

Galanteria betonowa

Wybór właściwego wykończenia betonowej galanterii jest bardzo ważny, dlatego sam fakt jaki producent galanterii betonowej Radom dostarcza produktów również ma znaczenie. Żadna dekoracyjna instalacja betonowa nie jest kompletna bez zastosowania uszczelniacza. Poświęcenie uwagi tej ostatniej warstwie ochrony nie tylko przedłuża żywotność twórczej pracy, ale również poprawi i zachowuje wygląd, jaki nadano całej galanterii. To dlatego zastanawiając się który producent galanterii betonowej mazowieckie będzie najlepszy.

Budownictwo drogowe

Budownictwo drogowe

Budowa drogi w dzisiejszych czasach to proces skomplikowany, który nie tylko sprowadza się do przygotowania podłoża i ułożenia nawierzchni. Niezbędne jest tutaj zastosowanie odpowiednich rozwiązań, które zapewnią m.in. odpowiednie odwodnienie pasa drogowego. Zastosowanie mają tutaj gotowe elementy konstrukcyjne, czyli prefabrykaty tj. cieki wodne, przykanaliki, płyty korytowe, płyty drogowe. Zapoznaj się z prefabrykatami naszej produkcji. 

Pustaki gładkie i łupane

Pustaki gładkie i łupane

  W KRÓTCE W SPRZEDAŻY!

Podsypki cementowo – piaskowe

Podsypki cementowo - piaskowe

Podsypka cementowo piaskowa jest to wilgotna mieszanina piasku i cementu w odpowiednich proporcjach objętościowych cementu. W zależności od potrzeb klienta produkujemy podsypki 1:3 1:4 1:5 Natomiast stabilizacje cementowo piaskowe jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie ustabilizować grunt aby przenieść obciążenia na podłożę wynikające z ruchu. W zależności od wymagań projektowych wyróżnia się stabilizacje od 1,5 MPa do 7,5 MPa.

Beton towarowy

Beton towarowy

W naszym zakładzie produkcyjnym oferujemy zwykłe betony towarowe klas od B7,5 do B60 (C6/8 do C50/60 – wg PN-EN 206-1:2003) przeznaczone do zastosowania  w budownictwie.  Produkcja odbywa się w nowoczesnych, w pełni komputerowo sterowanych wytwórniach, gwarantujących równość i powtarzalność kolejnych dostaw mieszanki betonowej. CENY BETONU WYLICZANE SĄ INDYWIDUALNIE, WARUNKOWANE SĄ WIELKOŚCIĄ ZAMÓWIENIA.

Cement

Cement BetonPlus

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą cementu w trzech wariantach: CZYSTY CEM I 42,5 N, MOCNY CEM II/A-V 42,5R, SPRAWNY CEM II/B-V 32,5R-HSR. Katalog produktów nie stanowi oferty w myśl przepisów prawa handlowego. Kolorystyka produktów w katalogu może odbiegać od rzeczywistego stanu i nie stanowi podstawy do reklamacji. Firma BETON-PLUS nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku.