Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Gózd. Posiadamy spore doświadczenie, albowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Gózd – godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, jaki wolno z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje też beton na dom Gózd. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Gózd - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Gózd - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Gózd - Producent betonu

To jednakże nie zakończenie naszej oferty! Prócz tego, że oferujemy beton z gruszki Gózd na wysokim poziomie, jakkolwiek równocześnie też w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, że także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednakże te wyroby i tani beton Gózd to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych idealnych propozycji wolno skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Gózd oraz inne rewelacje

Bez baczenia na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Gózd czy też inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy że świadczymy właściwie wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Dbamy o każdorazowo o to, żeby wszelkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.