Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Grójec. Mamy pokaźne doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, ale Radom oraz okolice to całościowy obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Grójec – wart zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych kontrahentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, jaki można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Grójec. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Grójec - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Grójec - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Grójec - Producent betonu

Niemniej jednak nie jest to wciąż stworzona przez nas pełna propozycja! Oprócz tego, że proponujemy beton z gruszki Grójec na wysokim poziomie, jednak równocześnie też w solidnej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty wolno znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i wierzymy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednakże te wyroby i tani beton Grójec to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji można skorzystać jednocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Grójec oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Grójec Państwa intryguje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – gwarantujemy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, ażeby wszelkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość oraz posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.