Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Iłża. Mamy spore doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom i okolice to całościowy teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Iłża – wart zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Prowadzona przez nas bogata oferta obejmuje także beton na dom Iłża. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Iłża - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Iłża - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Iłża - Producent betonu

To niemniej jednak nie koniec należącej do nas oferty! Prócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Iłża na wysokim poziomie, ale równocześnie również w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można też w należącej do nas propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i wierzymy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Jednakże te wyroby i tani beton Iłża to w dalszym ciągu zaledwie część naszej propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie także zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie dostosowujemy do indywidualnych wymogów każdego konsumenta.

Betoniarnia Iłża oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Iłża Państwa interesuje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – zapewniamy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, by wszystkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.