Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Jastrzębia. Mamy pokaźne doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – tudzież zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom oraz otoczenia.

Producent betonu Jastrzębia – wart zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Stworzona przez nas bogata propozycja obejmuje też beton na dom Jastrzębia. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jastrzębia - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jastrzębia - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jastrzębia - Producent betonu

To jednakże nie zakończenie należącej do nas oferty! Oprócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Jastrzębia na wysokim poziomie, lecz równocześnie także w należytej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą można również w naszej propozycji odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Naszą niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, właśnie dlatego liczymy na to, iż też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednakże te wyroby oraz tani beton Jastrzębia to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Możemy również zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie dostosowujemy do indywidualnych wymogów każdego konsumenta.

Betoniarnia Jastrzębia i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Jastrzębia Państwa intryguje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, żeby wszystkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.