Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Jedlińsk. Posiadamy duże doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom i okolice to całościowy teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Jedlińsk – godny zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, jaki można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata oferta obejmuje też beton na dom Jedlińsk. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jedlińsk - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jedlińsk - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jedlińsk - Producent betonu

Jednakże nie jest to bez ustanku stworzona przez nas pełna oferta! Prócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Jedlińsk na wysokim poziomie, niemniej jednak równocześnie też w należytej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można także w naszej propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Należącą do nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, że również Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Niemniej jednak te wyroby i tani beton Jedlińsk to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim klientom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych idealnych propozycji wolno skorzystać jednocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Jedlińsk i inne rewelacje

Bez baczenia na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Jedlińsk lub również inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy że świadczymy w rzeczywistości wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszystkie produkty wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.