Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Jedlnia-Letnisko. Mamy pokaźne doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Jedlnia-Letnisko – wart zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności skupialiśmy się na celu głównym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki wolno z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Prowadzona przez nas bogata propozycja obejmuje też beton na dom Jedlnia-Letnisko. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jedlnia-Letnisko - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jedlnia-Letnisko - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Jedlnia-Letnisko - Producent betonu

Mimo to nie jest to wciąż nasza pełna propozycja! Oprócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Jedlnia-Letnisko na wysokim poziomie, jednak jednocześnie też w odpowiedniej cenie, poza tym absorbujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Mimo to te wyroby i tani beton Jedlnia-Letnisko to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, bo poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie też zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie przystosowujemy do indywidualnych pragnień każdego konsumenta.

Betoniarnia Jedlnia-Letnisko i inne rewelacje

Bez baczenia na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Jedlnia-Letnisko lub też inna z naszych przedkładanych usług, zapewniamy iż świadczymy rzeczywiście wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Dbamy o każdorazowo o to, by wszelkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość oraz miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.