Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Kowala. Mamy pokaźne doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, ale Radom i okolice to całościowy obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Kowala – godny zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności koncentrowaliśmy się na celu koronnym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje też beton na dom Kowala. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kowala - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kowala - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kowala - Producent betonu

Jednakże nie jest to ciągle stworzona przez nas pełna propozycja! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Kowala na wysokim poziomie, niemniej jednak jednocześnie również w dobrej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty można odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz wierzymy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednak te wyroby i tani beton Kowala to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych idealnych propozycji wolno skorzystać równocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Kowala i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Kowala Państwa intryguje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszystkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość i miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.