Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stworzonej przez nas firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Kozienice. Posiadamy duże doświadczenie, albowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom oraz okolice.

Producent betonu Kozienice – wart zaufania!

Od początku istnienia naszej działalności skupialiśmy się na celu nadrzędnym, jakim jest dostarczenie naszym oraz przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Kozienice. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kozienice - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kozienice - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kozienice - Producent betonu

Niemniej jednak nie jest to ciągle stworzona przez nas pełna oferta! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Kozienice na wysokim poziomie, niemniej jednak jednocześnie też w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można również w należącej do nas propozycji odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Kozienice to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, bo poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie też zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie przystosowujemy do indywidualnych wymogów każdego konsumenta.

Betoniarnia Kozienice i inne rewelacje

Bez baczenia na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Kozienice lub również inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy iż świadczymy w zasadzie wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszystkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość oraz miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.