Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stworzonej przez nas firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Mogielnica. Mamy duże doświadczenie, albowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom oraz okolice to całkowity teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Mogielnica – godny zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas działalności skupialiśmy się na celu kluczowym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym oraz przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki wolno z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Mogielnica. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Mogielnica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Mogielnica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Mogielnica - Producent betonu

To niemniej jednak nie zakończenie naszej oferty! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Mogielnica na wysokim poziomie, lecz jednocześnie też w solidnej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją wolno również w należącej do nas propozycji odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, w następstwie tego liczymy na to, iż też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednak te wyroby i tani beton Mogielnica to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych imponujących propozycji wolno skorzystać równocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Mogielnica oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Mogielnica czy też inna z naszych przedkładanych usług, gwarantujemy iż świadczymy w zasadzie wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszystkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.