Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Orońsko. Mamy duże doświadczenie, albowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom i okolice.

Producent betonu Orońsko – wart zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności koncentrowaliśmy się na celu kluczowym, jakim jest dostarczenie naszym oraz przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata oferta obejmuje też beton na dom Orońsko. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Orońsko - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Orońsko - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Orońsko - Producent betonu

Mimo to nie jest to bez ustanku nasza pełna oferta! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Orońsko na wysokim poziomie, jakkolwiek jednocześnie też w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, iż też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby oraz tani beton Orońsko to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym klientom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych kapitalnych propozycji można skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Orońsko oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Orońsko Państwa interesuje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – gwarantujemy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszystkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.