Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Pionki. Mamy istotne doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom oraz okolice to całościowy teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Pionki – wart zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas aktywności koncentrowaliśmy się na celu kluczowym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej ogromnej ofercie posiadamy też beton na dom Pionki. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Pionki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Pionki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Pionki - Producent betonu

To niemniej jednak nie koniec należącej do nas oferty! Oprócz tego, że oferujemy beton z gruszki Pionki na wysokim poziomie, jednak równocześnie także w należytej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty można znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, wskutek tego liczymy na to, że także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednak te wyroby oraz tani beton Pionki to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Możemy również zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

Betoniarnia Pionki oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Pionki Państwa intryguje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – gwarantujemy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, żeby wszystkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.