Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Przysucha. Posiadamy pokaźne doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, lecz Radom oraz okolice to całkowity teren, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Przysucha – wart zaufania!

Od początku istnienia naszej działalności skupialiśmy się na celu głównym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym oraz przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Stworzona przez nas bogata oferta obejmuje również beton na dom Przysucha. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Przysucha - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Przysucha - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Przysucha - Producent betonu

Jednak nie jest to ciągle stworzona przez nas pełna oferta! Oprócz tego, że proponujemy beton z gruszki Przysucha na wysokim poziomie, ale jednocześnie też w odpowiedniej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty można odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednak te wyroby i tani beton Przysucha to w dalszym ciągu zaledwie część naszej propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji można skorzystać jednocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Przysucha i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Przysucha czy również inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy że świadczymy ściśle mówiąc wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Dbamy o każdorazowo o to, by wszystkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.