Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Przytyk. Posiadamy znaczne doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – tudzież zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom oraz okolice.

Producent betonu Przytyk – godny zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności skupialiśmy się na celu koronnym, jakim jest dostarczenie naszym oraz przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, jaki wolno z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy też beton na dom Przytyk. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Przytyk - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Przytyk - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Przytyk - Producent betonu

To niemniej jednak nie koniec naszej oferty! Prócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Przytyk na wysokim poziomie, jednakowoż jednocześnie również w porządnej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty można znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Mimo to te wyroby i tani beton Przytyk to w dalszym ciągu zaledwie część naszej propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji wolno skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Przytyk oraz inne rewelacje

Bez baczenia na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Przytyk lub też inna z naszych przedkładanych usług, zapewniamy iż świadczymy w samej rzeczy wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszelkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.