Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Rzeczniów. Mamy istotne doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom oraz okolice.

Producent betonu Rzeczniów – godny zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas aktywności koncentrowaliśmy się na celu kluczowym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym oraz przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Rzeczniów. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Rzeczniów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Rzeczniów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Rzeczniów - Producent betonu

Mimo to nie jest to wciąż stworzona przez nas pełna propozycja! Oprócz tego, że oferujemy beton z gruszki Rzeczniów na wysokim poziomie, jednakowoż równocześnie też w należytej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Jednakże te wyroby oraz tani beton Rzeczniów to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, bo poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim klientom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Mamy prawo także zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które przystosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Betoniarnia Rzeczniów oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Rzeczniów lub także inna z naszych przedkładanych usług, gwarantujemy iż świadczymy w rzeczy samej wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszelkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.