Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Skaryszew. Mamy istotne doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Skaryszew – wart zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych kontrahentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który wolno z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje także beton na dom Skaryszew. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Skaryszew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Skaryszew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Skaryszew - Producent betonu

To jednakże nie koniec należącej do nas oferty! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Skaryszew na wysokim poziomie, jednakowoż jednocześnie również w dobrej cenie, poza tym absorbujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty wolno znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i wierzymy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Mimo to te wyroby i tani beton Skaryszew to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim klientom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych idealnych propozycji można skorzystać równocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Skaryszew oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Skaryszew lub także inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy że świadczymy w gruncie rzeczy wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Troszczymy się o każdorazowo o to, aby wszystkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.