Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Stara Błotnica. Posiadamy duże doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom oraz okolice to całościowy teren, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Stara Błotnica – wart zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Stworzona przez nas bogata oferta obejmuje też beton na dom Stara Błotnica. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stara Błotnica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stara Błotnica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stara Błotnica - Producent betonu

To jednakże nie zakończenie należącej do nas oferty! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Stara Błotnica na wysokim poziomie, niemniej jednak równocześnie też w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno też w naszej propozycji odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, właśnie dlatego liczymy na to, iż także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednak te wyroby i tani beton Stara Błotnica to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym klientom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych doskonałych propozycji można skorzystać równocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Stara Błotnica oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Stara Błotnica czy także inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy że świadczymy w gruncie rzeczy wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszelkie produkty wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość oraz miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.