Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Stromiec. Posiadamy duże doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom i okolice.

Producent betonu Stromiec – godny zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych kontrahentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Stromiec. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stromiec - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stromiec - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stromiec - Producent betonu

To niemniej jednak nie zakończenie naszej oferty! Oprócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Stromiec na wysokim poziomie, ale równocześnie też w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją wolno także w należącej do nas propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, właśnie dlatego liczymy na to, że również Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby i tani beton Stromiec to w dalszym ciągu ledwo część naszej propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym klientom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji wolno skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Stromiec i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Stromiec Państwa intryguje czy też inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszelkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.