Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stworzonej przez nas firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Szydłowiec. Posiadamy spore doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, ale Radom i okolice to całkowity teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Szydłowiec – godny zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas aktywności skupialiśmy się na celu newralgicznym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy też beton na dom Szydłowiec. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Szydłowiec - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Szydłowiec - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Szydłowiec - Producent betonu

To jednakże nie koniec naszej oferty! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Szydłowiec na wysokim poziomie, jednakowoż równocześnie też w dobrej cenie, poza tym absorbujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno także w naszej propozycji odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Należącą do nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, dlatego liczymy na to, że również Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednak te wyroby i tani beton Szydłowiec to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych kapitalnych propozycji można skorzystać równocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Szydłowiec i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Szydłowiec Państwa intryguje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszystkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.