Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Warka. Posiadamy istotne doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Warka – wart zaufania!

Od początku istnienia naszej aktywności skupialiśmy się na celu newralgicznym, jakim jest dostarczenie naszym oraz przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki można z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Nasza bogata oferta obejmuje też beton na dom Warka. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Warka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Warka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Warka - Producent betonu

To niemniej jednak nie koniec należącej do nas oferty! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Warka na wysokim poziomie, jednakowoż jednocześnie również w odpowiedniej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Jednakże te wyroby i tani beton Warka to w dalszym ciągu ledwo część naszej propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych imponujących propozycji wolno skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Warka i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Warka czy również inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy że świadczymy naprawdę wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Dbamy o każdorazowo o to, by wszystkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość oraz posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.