Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Wieniawa. Posiadamy duże doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, lecz Radom i okolice to całkowity obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Wieniawa – wart zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Stworzona przez nas bogata propozycja obejmuje również beton na dom Wieniawa. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wieniawa - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wieniawa - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wieniawa - Producent betonu

Jednak nie jest to ciągle nasza pełna propozycja! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Wieniawa na wysokim poziomie, jednakowoż jednocześnie również w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja oraz wierzymy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednakże te wyroby i tani beton Wieniawa to w dalszym ciągu ledwo część naszej propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych imponujących propozycji wolno skorzystać jednocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Wieniawa oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Wieniawa czy też inna z naszych przedkładanych usług, gwarantujemy że świadczymy w rzeczy samej wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszystkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.