Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Wierzbica. Posiadamy pokaźne doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, lecz Radom i okolice to całościowy obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Wierzbica – godny zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych kontrahentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który wolno z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Prowadzona przez nas bogata oferta obejmuje również beton na dom Wierzbica. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wierzbica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wierzbica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wierzbica - Producent betonu

Mimo to nie jest to ciągle nasza pełna propozycja! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Wierzbica na wysokim poziomie, jakkolwiek równocześnie również w porządnej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Jednak te wyroby oraz tani beton Wierzbica to w dalszym ciągu zaledwie część naszej propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych olśniewających propozycji można skorzystać równocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Wierzbica oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Wierzbica Państwa interesuje czy też inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, żeby wszelkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.