Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Wsola. Mamy duże doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, ale Radom i okolice to całościowy obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Wsola – godny zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, jaki wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy także beton na dom Wsola. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wsola - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wsola - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wsola - Producent betonu

Niemniej jednak nie jest to bez ustanku stworzona przez nas pełna oferta! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Wsola na wysokim poziomie, niemniej jednak równocześnie też w solidnej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty można odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja i ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Wsola to w dalszym ciągu zaledwie część naszej propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych olśniewających propozycji wolno skorzystać jednocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Wsola oraz inne rewelacje

Bez baczenia na to, czy to co Państw intryguje to beton towarowy Wsola lub też inna z naszych przedkładanych usług, gwarantujemy iż świadczymy ściśle mówiąc wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszystkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.