Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Wyśmierzyce. Mamy spore doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom oraz okolice.

Producent betonu Wyśmierzyce – godny zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas działalności koncentrowaliśmy się na celu nadrzędnym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje też beton na dom Wyśmierzyce. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wyśmierzyce - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wyśmierzyce - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wyśmierzyce - Producent betonu

To jednak nie zakończenie należącej do nas oferty! Oprócz tego, że oferujemy beton z gruszki Wyśmierzyce na wysokim poziomie, jednak jednocześnie również w odpowiedniej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą można też w należącej do nas propozycji znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja oraz ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Jednakże te wyroby i tani beton Wyśmierzyce to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, bo poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym klientom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Mamy prawo również zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie dopasowujemy do indywidualnych pragnień każdego kontrahenta.

Betoniarnia Wyśmierzyce oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Wyśmierzyce czy także inna z naszych przedkładanych usług, zapewniamy iż świadczymy rzeczywiście wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszystkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.