Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Zakrzew. Mamy pokaźne doświadczenie, albowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, lecz Radom oraz okolice to całościowy obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Zakrzew – godny zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy także beton na dom Zakrzew. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Zakrzew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Zakrzew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Zakrzew - Producent betonu

To jednak nie zakończenie naszej oferty! Oprócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Zakrzew na wysokim poziomie, lecz jednocześnie także w należytej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą można również w naszej propozycji znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednak te wyroby oraz tani beton Zakrzew to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji wolno skorzystać równocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Zakrzew i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Zakrzew Państwa intryguje czy też inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – gwarantujemy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, by wszystkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość oraz posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Białobrzegi, Garbatka-Letnisko, Grójec, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kazanów, Kowala, Kozienice, Mogielnica, Orońsko, Pionki, Potworów, Przysucha, Przytyk, Radom, Radzanów, Rzeczniów, Skaryszew, Stara Błotnica, Stromiec, Szydłowiec, Warka, Wieniawa, Wierzbica, Wolanów, Wsola, Wyśmierzyce, Zakrzew, Zwoleń.