Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Kamień. Posiadamy znaczne doświadczenie, albowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom i okolice to całościowy obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Kamień – wart zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności koncentrowaliśmy się na celu nadrzędnym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Kamień. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kamień - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kamień - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kamień - Producent betonu

To niemniej jednak nie zakończenie należącej do nas oferty! Oprócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Kamień na wysokim poziomie, jakkolwiek jednocześnie także w odpowiedniej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty można odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Należącą do nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, dlatego liczymy na to, że też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby i tani beton Kamień to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. Możemy również zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które dopasowujemy do indywidualnych pragnień każdego klienta.

Betoniarnia Kamień i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Kamień czy również inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy iż świadczymy w istocie wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszystkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i okolice w Janowie Lubelskim:
Adamówka, Albigowa, Aleksandrów, Annopol, Baranów Sandomierski, Bełżyce, Bieliny, Biłgoraj, Biszcza, Bojanów, Brzóza Królewska, Brzóza Stadnicka, Bychawa, Chodel, Chrzanów, Chwałowice, Cieszanów, Ćmielów, Cmolas, Dębno, Dębów, Dwikozy, Dzików Stary, Dzikowiec, Fajsławice, Frampol, Gać, Garbów, Giedlarowa, Głogów Małopolski, Głuchów, Godziszów, Godziszów Pierwszy, Goraj, Gorliczyna, Górno, Grębów, Grodzisko Dolne, Grodzisko Górne, Grzęska, Izbica, Jabłonna, Jagiełła, Janów Lubelski, Janowiec, Jarocin, Jeżowe, Józefów, Józefów nad Wisłą, Kamień, Kazimierz Dolny, Kępie Żaleszańskie, Kolbuszowa, Komarów-Osada, Koprzywnica, Kosina, Kraczkowa, Krasne, Kraśnik, Krasnobród, Krasnystaw, Krzczonów, Księżomierz, Księżpol, Kurów, Kuryłówka, Leżajsk, Lipsko, Lublin, Łabunie, Łańcut, Łęczna, Łukowa, Majdan Królewski, Markowa, Markuszów, Milejów, Mirocin, Modliborzyce, Nałęczów, Narol, Niedrzwica Duża, Niemce, Nisko, Niwiska, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Nowe Sioło, Nowosielce, Oleszyce, Opatów, Opole Lubelskie, Osiek, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Padew Narodowa, Piskorowice, Poniatowa, Potok Górny, Przędzel, Przeworsk, Przychojec, Pysznica, Racławice, Rakszawa, Raniżów, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Rogóźno, Rozbórz, Rudna Mała, Rudna Wielka, Rudnik nad Sanem, Rzeczyca Ziemiańska, Sandomierz, Siennica Różana, Skierbieszów, Sokolniki, Sokołów Małopolski, Solec Nad Wisłą, Sonina, Stalowa Wola, Stare Miasto, Susiec, Świdnik, Szczebrzeszyn, Tarnawatka, Tarnobrzeg, Tarnogród, Tereszpol, Tomaszów Lubelski, Trawniki, Tryńcza, Trzebownisko, Turobin, Ulanów, Urzejowice, Wąwolnica, Wiązownica, Wierzawice, Wierzbna, Wilkołaz, Wola Żarczycka, Wólka Niedźwiedzka, Wólka Pełkińska, Wólka Podleśna, Wólka Tanewska, Wysoka, Wysoka Głogowska, Zaklików, Zakrzówek, Zalesie, Zaleszany, Zamch, Zamość, Zawichost, Zdziechowice Drugie, Żołynia, Żurawiczki, Zwierzyniec.