Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Krasne. Mamy spore doświadczenie, albowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom i okolice to całkowity obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Krasne – wart zaufania!

Od początku istnienia opisującej nas aktywności skupialiśmy się na celu kluczowym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym oraz przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, jaki wolno z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej ogromnej ofercie posiadamy też beton na dom Krasne. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Krasne - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Krasne - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Krasne - Producent betonu

To jednak nie zakończenie należącej do nas oferty! Oprócz tego, że proponujemy beton z gruszki Krasne na wysokim poziomie, lecz równocześnie również w odpowiedniej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą można także w należącej do nas propozycji odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Mimo to te wyroby i tani beton Krasne to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych olśniewających propozycji można skorzystać równocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Krasne oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Krasne czy także inna z naszych przedkładanych usług, gwarantujemy że świadczymy w istocie wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszelkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i okolice w Janowie Lubelskim:
Adamówka, Albigowa, Aleksandrów, Annopol, Baranów Sandomierski, Bełżyce, Bieliny, Biłgoraj, Biszcza, Bojanów, Brzóza Królewska, Brzóza Stadnicka, Bychawa, Chodel, Chrzanów, Chwałowice, Cieszanów, Ćmielów, Cmolas, Dębno, Dębów, Dwikozy, Dzików Stary, Dzikowiec, Fajsławice, Frampol, Gać, Garbów, Giedlarowa, Głogów Małopolski, Głuchów, Godziszów, Godziszów Pierwszy, Goraj, Gorliczyna, Górno, Grębów, Grodzisko Dolne, Grodzisko Górne, Grzęska, Izbica, Jabłonna, Jagiełła, Janów Lubelski, Janowiec, Jarocin, Jeżowe, Józefów, Józefów nad Wisłą, Kamień, Kazimierz Dolny, Kępie Żaleszańskie, Kolbuszowa, Komarów-Osada, Koprzywnica, Kosina, Kraczkowa, Krasne, Kraśnik, Krasnobród, Krasnystaw, Krzczonów, Księżomierz, Księżpol, Kurów, Kuryłówka, Leżajsk, Lipsko, Lublin, Łabunie, Łańcut, Łęczna, Łukowa, Majdan Królewski, Markowa, Markuszów, Milejów, Mirocin, Modliborzyce, Nałęczów, Narol, Niedrzwica Duża, Niemce, Nisko, Niwiska, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Nowe Sioło, Nowosielce, Oleszyce, Opatów, Opole Lubelskie, Osiek, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Padew Narodowa, Piskorowice, Poniatowa, Potok Górny, Przędzel, Przeworsk, Przychojec, Pysznica, Racławice, Rakszawa, Raniżów, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Rogóźno, Rozbórz, Rudna Mała, Rudna Wielka, Rudnik nad Sanem, Rzeczyca Ziemiańska, Sandomierz, Siennica Różana, Skierbieszów, Sokolniki, Sokołów Małopolski, Solec Nad Wisłą, Sonina, Stalowa Wola, Stare Miasto, Susiec, Świdnik, Szczebrzeszyn, Tarnawatka, Tarnobrzeg, Tarnogród, Tereszpol, Tomaszów Lubelski, Trawniki, Tryńcza, Trzebownisko, Turobin, Ulanów, Urzejowice, Wąwolnica, Wiązownica, Wierzawice, Wierzbna, Wilkołaz, Wola Żarczycka, Wólka Niedźwiedzka, Wólka Pełkińska, Wólka Podleśna, Wólka Tanewska, Wysoka, Wysoka Głogowska, Zaklików, Zakrzówek, Zalesie, Zaleszany, Zamch, Zamość, Zawichost, Zdziechowice Drugie, Żołynia, Żurawiczki, Zwierzyniec.