Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Augustów. Mamy pokaźne doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, ale Radom oraz okolice to całkowity teren, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Augustów – wart zaufania!

Od początku istnienia naszej działalności koncentrowaliśmy się na celu głównym, jakim jest dostarczenie naszym oraz przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który wolno z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata oferta obejmuje również beton na dom Augustów. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Augustów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Augustów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Augustów - Producent betonu

To jednakże nie koniec należącej do nas oferty! Oprócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Augustów na wysokim poziomie, jednak równocześnie także w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można także w należącej do nas propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Należącą do nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, w następstwie tego liczymy na to, iż też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Niemniej jednak te wyroby i tani beton Augustów to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych wspaniałych propozycji wolno skorzystać równocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Augustów i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Augustów Państwa interesuje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, ażeby wszystkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.