Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Ryki. Posiadamy znaczne doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom oraz okolice to całościowy teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Ryki – wart zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych kontrahentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Ryki. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Ryki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Ryki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Ryki - Producent betonu

Mimo to nie jest to bez ustanku nasza pełna propozycja! Prócz tego, że oferujemy beton z gruszki Ryki na wysokim poziomie, jednakowoż równocześnie też w dobrej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno również w należącej do nas propozycji odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Naszą niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, w następstwie tego liczymy na to, iż też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby oraz tani beton Ryki to w dalszym ciągu zaledwie część naszej oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. Możemy także zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

Betoniarnia Ryki oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Ryki czy również inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy iż świadczymy w gruncie rzeczy wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszelkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.