Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Bobrowniki. Posiadamy spore doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom oraz okolice to całościowy obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Bobrowniki – wart zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, jaki wolno z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Prowadzona przez nas bogata propozycja obejmuje też beton na dom Bobrowniki. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Bobrowniki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Bobrowniki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Bobrowniki - Producent betonu

Jednakże nie jest to bezustannie nasza pełna oferta! Oprócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Bobrowniki na wysokim poziomie, jednakowoż jednocześnie też w porządnej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją wolno także w należącej do nas propozycji odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz wierzymy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Bobrowniki to w dalszym ciągu zaledwie część naszej propozycji, bo poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych kapitalnych propozycji można skorzystać równocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Bobrowniki oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Bobrowniki lub także inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy iż świadczymy w rzeczywistości wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszelkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.