Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją naszej firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Lipsk. Posiadamy spore doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom i okolice to całościowy obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Lipsk – wart zaufania!

Od początku istnienia naszej aktywności koncentrowaliśmy się na celu koronnym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Prowadzona przez nas bogata oferta obejmuje także beton na dom Lipsk. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Lipsk - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Lipsk - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Lipsk - Producent betonu

Jednak nie jest to bezustannie stworzona przez nas pełna oferta! Prócz tego, że oferujemy beton z gruszki Lipsk na wysokim poziomie, niemniej jednak jednocześnie również w odpowiedniej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i wierzymy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Jednakże te wyroby i tani beton Lipsk to w dalszym ciągu zaledwie część naszej propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji wolno skorzystać jednocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Lipsk oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Lipsk czy też inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy iż świadczymy naprawdę wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Troszczymy się o każdorazowo o to, aby wszystkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.