Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stworzonej przez nas firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Rajgród. Mamy pokaźne doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom i okolice to całościowy teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Rajgród – wart zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej ogromnej ofercie posiadamy też beton na dom Rajgród. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Rajgród - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Rajgród - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Rajgród - Producent betonu

Jednak nie jest to wciąż nasza pełna oferta! Oprócz tego, że proponujemy beton z gruszki Rajgród na wysokim poziomie, jednak jednocześnie również w należytej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno również w naszej propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Należącą do nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, wobec tego liczymy na to, że także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Rajgród to w dalszym ciągu ledwo część naszej propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim klientom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą też roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych idealnych propozycji można skorzystać równocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Rajgród oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Rajgród lub również inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy iż świadczymy naprawdę wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Dbamy o każdorazowo o to, żeby wszelkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość oraz miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.