Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Łaskarzew. Mamy spore doświadczenie, albowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom oraz okolice to całkowity obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Łaskarzew – wart zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata propozycja obejmuje także beton na dom Łaskarzew. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Łaskarzew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Łaskarzew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Łaskarzew - Producent betonu

Jednak nie jest to wciąż stworzona przez nas pełna oferta! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Łaskarzew na wysokim poziomie, ale jednocześnie także w solidnej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Mimo to te wyroby i tani beton Łaskarzew to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, bo poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych imponujących propozycji wolno skorzystać równocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Łaskarzew i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Łaskarzew Państwa interesuje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, by wszystkie produkty wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.