Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Sobolew. Posiadamy znaczne doświadczenie, bo funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom oraz okolice.

Producent betonu Sobolew – godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy także beton na dom Sobolew. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Sobolew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Sobolew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Sobolew - Producent betonu

To niemniej jednak nie koniec naszej oferty! Prócz tego, że oferujemy beton z gruszki Sobolew na wysokim poziomie, jednak równocześnie także w należytej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można także w należącej do nas propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Należącą do nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, właśnie dlatego liczymy na to, że także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby oraz tani beton Sobolew to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim klientom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Możemy też wykonać dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które dopasowujemy do indywidualnych wymogów każdego klienta.

Betoniarnia Sobolew i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Sobolew czy także inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy że świadczymy w rzeczy samej wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszystkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.