Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Stężyca. Posiadamy znaczne doświadczenie, albowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom i okolice to całkowity obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Stężyca – godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, jaki wolno z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Stężyca. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stężyca - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stężyca - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Stężyca - Producent betonu

To jednakże nie koniec należącej do nas oferty! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Stężyca na wysokim poziomie, ale jednocześnie też w dobrej cenie, poza tym absorbujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Należącą do nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, iż także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Stężyca to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie także wykonać dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które przystosowujemy do indywidualnych pragnień każdego klienta.

Betoniarnia Stężyca oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Stężyca Państwa intryguje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – gwarantujemy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszelkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.