Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa wskazuje jest beton Kobylnica. Mamy spore doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom oraz okolice to całościowy obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Kobylnica – godny zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, jaki można z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Nasza bogata oferta obejmuje też beton na dom Kobylnica. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kobylnica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kobylnica - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Kobylnica - Producent betonu

To niemniej jednak nie koniec należącej do nas oferty! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Kobylnica na wysokim poziomie, lecz równocześnie też w właściwej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną propozycją można też w należącej do nas propozycji znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednakże te wyroby i tani beton Kobylnica to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, bo poza tym mamy przyjemność opisać naszym konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Mamy prawo też zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które dopasowujemy do indywidualnych wymogów każdego klienta.

Betoniarnia Kobylnica oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Kobylnica Państwa intryguje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – gwarantujemy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, żeby wszelkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.