Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Narew. Posiadamy pokaźne doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Narew – wart zaufania!

Od początku istnienia naszej działalności skupialiśmy się na celu newralgicznym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który wolno z powodzeniem stosować zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Stworzona przez nas bogata oferta obejmuje też beton na dom Narew. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać również Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Narew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Narew - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Narew - Producent betonu

To jednak nie koniec naszej oferty! Oprócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Narew na wysokim poziomie, lecz równocześnie także w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, wobec tego liczymy na to, że również Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Narew to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych olśniewających propozycji można skorzystać jednocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Narew i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Narew Państwa interesuje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – gwarantujemy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszelkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość oraz miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.