Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Moszczanka. Posiadamy istotne doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – natomiast zakres wyświadczanych przez naszą firmę usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Moszczanka – wart zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Moszczanka. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Moszczanka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Moszczanka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Moszczanka - Producent betonu

Jednakże nie jest to bezustannie stworzona przez nas pełna oferta! Oprócz tego, że oferujemy beton z gruszki Moszczanka na wysokim poziomie, jednakowoż równocześnie też w solidnej cenie, poza tym absorbujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty można znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja i wierzymy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednakże te wyroby i tani beton Moszczanka to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, bo poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych kapitalnych propozycji można skorzystać równocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych pragnień.

Betoniarnia Moszczanka oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Moszczanka Państwa interesuje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszelkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość oraz posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.