Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Dąbrowa Białostocka. Mamy istotne doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, lecz Radom i okolice to całkowity teren, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Dąbrowa Białostocka – godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który wolno z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Dąbrowa Białostocka. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Dąbrowa Białostocka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Dąbrowa Białostocka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Dąbrowa Białostocka - Producent betonu

To jednak nie zakończenie należącej do nas oferty! Prócz tego, że proponujemy beton z gruszki Dąbrowa Białostocka na wysokim poziomie, ale jednocześnie również w solidnej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno również w należącej do nas propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja i ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Niemniej jednak te wyroby i tani beton Dąbrowa Białostocka to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. W naszej gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych cudownych propozycji wolno skorzystać równocześnie przystosowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Dąbrowa Białostocka i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Dąbrowa Białostocka czy również inna z naszych przedkładanych usług, gwarantujemy że świadczymy de facto wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Klient. Dbamy o każdorazowo o to, ażeby wszystkie produkty wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały wysoką jakość oraz posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.