Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Raczki. Mamy spore doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, ale Radom i okolice to całościowy teren, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Raczki – godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych kontrahentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, który wolno z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Raczki. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Kontrahenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Raczki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Raczki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Raczki - Producent betonu

Jednak nie jest to bezustannie nasza pełna propozycja! Oprócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Raczki na wysokim poziomie, jakkolwiek równocześnie także w odpowiedniej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą można także w należącej do nas propozycji znaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja oraz wierzymy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednak te wyroby i tani beton Raczki to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym drogim konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Możemy także zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które dopasowujemy do indywidualnych wymogów każdego konsumenta.

Betoniarnia Raczki oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Raczki Państwa intryguje czy też inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszelkie produkty wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.