Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Sztabin. Posiadamy istotne doświadczenie, albowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, lecz Radom oraz okolice to całkowity teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Sztabin – wart zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Stworzona przez nas bogata propozycja obejmuje także beton na dom Sztabin. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Sztabin - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Sztabin - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Sztabin - Producent betonu

Mimo to nie jest to bezustannie nasza pełna propozycja! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Sztabin na wysokim poziomie, niemniej jednak równocześnie też w dobrej cenie, poza tym absorbujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno również w naszej propozycji odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja oraz ufamy, że Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Sztabin to w dalszym ciągu ledwo część należącej do nas oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność opisać naszym kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie też zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.

Betoniarnia Sztabin i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Sztabin Państwa intryguje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – zapewniamy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszelkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.