Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Policzna. Mamy znaczne doświadczenie, albowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom oraz okolice to całościowy teren, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Policzna – wart zaufania!

Od początku istnienia naszej aktywności koncentrowaliśmy się na celu głównym, jakim jest dostarczenie naszym i przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, który wolno z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy również beton na dom Policzna. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Policzna - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Policzna - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Policzna - Producent betonu

To jednak nie koniec naszej oferty! Oprócz tego, że oferujemy beton z gruszki Policzna na wysokim poziomie, jednakowoż równocześnie też w porządnej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą można także w należącej do nas propozycji odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to nasza pasja oraz wierzymy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się samodzielnie. Jednak te wyroby oraz tani beton Policzna to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność zaprezentować naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Mamy prawo również zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie przystosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Betoniarnia Policzna i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Policzna Państwa intryguje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – zapewniamy że zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, żeby wszelkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość i posiadały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.