Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa pokazuje jest beton Podebłocie. Posiadamy duże doświadczenie, bo działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – tudzież zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom oraz okolice.

Producent betonu Podebłocie – godny zaufania!

Od założenia należącej do nas firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych konsumentów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. Prowadzona przez nas bogata oferta obejmuje również beton na dom Podebłocie. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Podebłocie - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Podebłocie - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Podebłocie - Producent betonu

To jednakże nie zakończenie naszej oferty! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Podebłocie na wysokim poziomie, jednak równocześnie też w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty można odnaleźć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Galanteria betonowa to stworzona przez nas pasja i ufamy, iż Państwo będą mogli o jej wysokiej jakości przekonać się osobiście. Jednak te wyroby oraz tani beton Podebłocie to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak też samochodami samowyładowczymi. Możemy również wykonać dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, które przystosowujemy do indywidualnych wymogów każdego klienta.

Betoniarnia Podebłocie oraz inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Podebłocie Państwa intryguje czy również inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo chcą skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Troszczymy się o każdorazowo o to, ażeby wszelkie artykuły wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz posiadały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.