Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., jakiej specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Głowaczów. Posiadamy znaczne doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Naszą z siedzibą jest Owadów – tudzież zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom oraz otoczenia.

Producent betonu Głowaczów – wart zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas aktywności skupialiśmy się na celu koronnym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym klientom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym różnej klasy, jaki można z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. Nasza bogata oferta obejmuje także beton na dom Głowaczów. Z naszych usług z powodzeniem mogą korzystać zarówno Kontrahenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Głowaczów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Głowaczów - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Głowaczów - Producent betonu

Mimo to nie jest to ciągle stworzona przez nas pełna propozycja! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Głowaczów na wysokim poziomie, jednak równocześnie również w solidnej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty wolno odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Naszą niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, że też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Niemniej jednak te wyroby oraz tani beton Głowaczów to w dalszym ciągu ledwo część naszej oferty, bowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym klientom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych idealnych propozycji można skorzystać jednocześnie dostosowując je do swoich indywidualnych wymogów.

Betoniarnia Głowaczów i inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Głowaczów lub też inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy że świadczymy w istocie wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Troszczymy się o każdorazowo o to, aby wszystkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały wysoką jakość i miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.