Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zapraszamy do zaznajomienia się z dostatnią propozycją! Oto korporacja Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Narewka. Mamy duże doświadczenie, albowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba naszej firmy, lecz Radom i okolice to całkowity obszar, na jakim realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Narewka – wart zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas aktywności skupialiśmy się na celu newralgicznym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym kontrahentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki wolno z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak i budownictwie. W swojej szerokiej ogromnej ofercie posiadamy także beton na dom Narewka. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać zarówno Klienci indywidualni, jak oraz firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Narewka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Narewka - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Narewka - Producent betonu

Niemniej jednak nie jest to wciąż stworzona przez nas pełna propozycja! Prócz tego, iż proponujemy beton z gruszki Narewka na wysokim poziomie, lecz jednocześnie też w dobrej cenie, poza tym zajmujemy się całościową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części należącej do nas oferty wolno odkryć m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, że także Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Jednakże te wyroby oraz tani beton Narewka to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas propozycji, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą również roboty ziemne wykonane za pomocą nowoczesnej koparko-ładowarki – z tych kapitalnych propozycji można skorzystać równocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Narewka oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Narewka czy także inna z naszych oferowanych usług, zapewniamy iż świadczymy w rzeczy samej wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Konsument. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszystkie towary wychodzące z ramienia należącej do nas firmy spełniały najwyższą jakość oraz miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.