Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z bogatą propozycją! Oto jednostka gospodarcza Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Ryczywół. Posiadamy duże doświadczenie, bowiem działamy w branży betonowej już od 2012 roku. Opisującą nas z siedzibą jest Owadów – tudzież zakres naszych usług rozpościeramy na cały Radom i otoczenia.

Producent betonu Ryczywół – godny zaufania!

Od założenia naszej firmy obraliśmy nadrzędny priorytet, jakim jest zapewnienie każdemu z naszych klientów najwyższej jakości betonu. Specjalizujemy się w betonie towarowym rozmaitej klasy, który można z powodzeniem stosować również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej ogromnej ofercie posiadamy też beton na dom Ryczywół. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Kontrahenci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Ryczywół - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Ryczywół - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Ryczywół - Producent betonu

To niemniej jednak nie koniec naszej oferty! Oprócz tego, że proponujemy beton z gruszki Ryczywół na wysokim poziomie, jednakowoż jednocześnie też w właściwej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. W tej części naszej oferty wolno odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, właśnie dlatego liczymy na to, iż też Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby i tani beton Ryczywół to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym konsumentom usługi transportowe wywrotkami, jak również samochodami samowyładowczymi. Jesteśmy w stanie także zrealizować dowolne roboty ziemne nowoczesną koparko-ładowarką – wszystko w zakresie naszych propozycji, jakie przystosowujemy do indywidualnych wymogów każdego konsumenta.

Betoniarnia Ryczywół oraz inne rewelacje

Bez względu na to, czy to co Państw interesuje to beton towarowy Ryczywół czy również inna z naszych oferowanych usług, gwarantujemy że świadczymy w gruncie rzeczy wysoki poziom, co może potwierdzić każdy nas dotychczasowy Kontrahent. Troszczymy się o każdorazowo o to, by wszelkie artykuły wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość oraz miały wymagane parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.