Owadów:  608-440-640 Janów Lubelski:  691-199-991

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją stworzonej przez nas firmy! Oto firma Beton-Plus Sp. z o.o ., której specjalnością jak sama nazwa podkreśla jest beton Wieliczki. Mamy duże doświadczenie, bowiem funkcjonujemy w branży betonowej już od 2012 roku. Owadów to siedziba należącej do nas firmy, lecz Radom oraz okolice to całkowity obszar, na którym realizujemy nasze wysokiej jakości usługi.

Producent betonu Wieliczki – godny zaufania!

Od początku istnienia należącej do nas działalności koncentrowaliśmy się na celu głównym, jakim jest dostarczenie naszym obecnym i przyszłym konsumentom betonu najwyższej jakości. Specjalizujemy się w betonie towarowym przeróżnej klasy, jaki wolno z powodzeniem wykorzystywać również w przemyśle drogowym jak oraz budownictwie. W swojej szerokiej szerokiej ofercie posiadamy także beton na dom Wieliczki. Z naszych usług z powodzeniem są w stanie korzystać również Klienci indywidualni, jak i firmowi.

Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wieliczki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wieliczki - Producent betonu Beton towarowy na dom z gruszki, betoniarnia Wieliczki - Producent betonu

Jednak nie jest to ciągle nasza pełna propozycja! Prócz tego, iż oferujemy beton z gruszki Wieliczki na wysokim poziomie, lecz równocześnie również w odpowiedniej cenie, poza tym zajmujemy się kompleksową produkcją prefabrykatów betonowych. Poza główną ofertą wolno również w naszej propozycji odszukać m.in.:

  • bloczki betonowe,
  • krawężniki,
  • płyty ażurowe,
  • kostki itp.

Opisującą nas niekwestionowaną pasją jest galanteria betonowa, skutkiem tego liczymy na to, że również Państwo będą mogli się przekonać o tym, jak dobrzy jesteśmy w tym fachu. Mimo to te wyroby i tani beton Wieliczki to w dalszym ciągu zaledwie część należącej do nas oferty, albowiem poza tym mamy przyjemność przedstawić naszym drogim kontrahentom usługi transportowe wywrotkami, jak także samochodami samowyładowczymi. W należącej do nas gestii leżą także roboty ziemne wykonane za pomocą współczesnej koparko-ładowarki – z tych imponujących propozycji wolno skorzystać równocześnie dopasowując je do swoich indywidualnych potrzeb.

Betoniarnia Wieliczki i inne rewelacje

To nie ma znaczenia czy beton towarowy Wieliczki Państwa intryguje czy także inna przedłożona przez nas usługa jest tym, z czego Państwo pragną skorzystać – zapewniamy iż zawsze będzie to usługa na najwyższym poziomie. Dbamy o każdorazowo o to, aby wszystkie towary wychodzące z ramienia naszej firmy spełniały najwyższą jakość i miały potrzebne parametry.

 


Obsługujemy miasta i ich okolice:
Augustów, Bargłów Kościelny, Bobrowniki, Dąbrowa Białostocka, Dęblin, Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Gózd, Grudki, Jedlnia-Letnisko, Kalinowo, Kobylnica, Kozienice, Lipsk, Łagów, Łaskarzew, Magnuszew, Michałowo, Moszczanka, Narew, Narewka, Paprotnia, Pionki, Podebłocie, Podlesie Duże, Policzna, Raczki, Rajgród, Ryczywół, Ryki, Sobolew, Stężyca, Suchowola, Sztabin, Trojanów, Wieliczki, Zabłudów.